گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / احداث نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات با پنل های خورشیدی نسل جدید در اراک

احداث نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات با پنل های خورشیدی نسل جدید در اراک

احداث نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات در اراک نیاز به هزینه های مختلفی دارد. نیروگاه های خورشیدی با استفاده از پنل های خورشیدی فعالیت می کنند و به وسیله آن ها برق مورد نیاز شهر را تامین می نمایند. برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی نیاز به تجهیزات مختلفی است که این تجهیزات را می توان از طریق مراکز عمده فروشی تهیه کرد. 

احداث نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات با پنل های خورشیدی نسل جدید در اراک

تجهیزات مورد نیاز نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات

تجهیزات مورد نیاز نیروگاه خورشیدی 10 کیلوواتبرای ساخت نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات تجهیزات مختلفی مورد نیاز است که از جمله این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- پنل های خورشیدی

2- سرج ارستر

3- استراکچر نیروگاه خورشیدی

4- پایه فیوز سیلندری مخصوص نیروگاه های خورشیدی

هر یک از این وسایل عملکرد مخصوص خود را دارند و برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. 

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی کوچک و بزرگ

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی کوچک و بزرگهزینه نیروگاه خورشیدی کوچک و بزرگ به هزینه های پیش بینی شده راه اندازی و هزینه پیش بینی نشده تقسیم می شوند. هزینه های پیش بینی شده همان هزینه هایی هستند که در ابتدا توسط سازندگان این مراکز برآورد می شوند که از جمله آن ها می توان به هزینه زمین برای ساخت این نیروگاه ها اشاره کرد.

برخی از هزینه ها هستند که در روند کار و به صورت کاملا اتفاقی ایجاد می شوند که برای آن ها نیز باید سرمایه ایی از قبل در نظر گرفته شود. 

میزان بازده انرژی خورشیدی

میزان بازده انرژی خورشیدینیروگاه خورشیدی انواع مختلفی دارد و در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. از این میان می توان به نیروگاه خورشیدی خانگی و نیروگاه های شهری اشاره کرد. میزان بازده این نیروگاه ها به نوع آن ها بستگی دارد.

نیروگاه های خانگی که با استفاده از پنل های خورشیدی کار می کنند، توان تولیدی کمتری در مقایسه با نیروگاه های شهری دارند و برق کمتری را تولید می کنند. تجهیزات نیروگاه خورشیدی خانگی نیز در مقایسه با نیروگاه های شهری بسیار ناچیز می باشد. 

کسب درآمد با احداث نیروگاه های برق خورشیدی

کسب درآمد با احداث نیروگاه های برق خورشیدیاز طریق احداث نیروگاه های برق خورشیدی می توان کسب درآمد کرد. این نیروگاه ها با استفاده از تجهیزات مختلف کار می کنند و در مقیاس بسیار زیاد برق مورد نیاز شهر را تامین می نمایند. یکی از راه های کسب درآمد از طریق این نیروگاه ها، فروش برق تولید شده در این مراکز به دیگر کشورها می باشد.

با صادرات برق تولید شده در این نیروگاه ها ، سرمایه زیادی به کشور وارد می شود. 

عوامل موثر در بازده پنل خورشیدی

عوامل موثر در بازده پنل خورشیدیعوامل مختلفی بر بازده پنل های استفاده شده در نیروگاه خورشیدی 50 کیلووات تاثیر دارند که از مهم ترین این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  قطعات استفاده شده در این پنل ها
  2.  نحوه استفاده از پنل های خورشیدی
  3.  شرکت سازنده این محصولات 
جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

احداث نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات از نوع نیروگاه فتوولتاییک در اراک

امروزه تولید برق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که از روش های مختلفی برای تولید آنها استفاده می کنند. خورشید به مقدار بسیار زیادی انرژی آزاد می کند ک

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی