گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات جهت درآمد و تولید برق در مشهد

احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات جهت درآمد و تولید برق در مشهد

در ایران به طور میانگین بیشتر از 300 روز آفتابی وجود دارد که این مقدار نور خورشید در شهر های واقع در فلات مرکزی ایران بیشتر به چشم می خورد. هزینه احداث نیروگاه خورشیدی بسیار کمتر از هزینه احداث نیروگاه های سیکل ترکیبی است. به طوری که برای احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات در مشهد جهت تولید برق، نیاز به سرمایه گذاری اندک می باشد.  با توجه به استانداردهای جهانی، مناطقی که میانگین تابش روزانه آن ها حداقل 3 کیلووات ساعت بر متر مربع باشد قابلیت استفاده از نیروگاه خورشیدی را دارند. مشهد با داشتن میانگینی بابیش از 4 کیلووات ساعت بر متر مربع دارای این شرایط است.

احداث نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات جهت درآمد و تولید برق در مشهد

درآمد نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی

درآمد نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتیدرآمد نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی بر اساس میزان تابش، طریقه کابل کشی و فاصله از شبکه برق، نوع اقلیم منطقه، زاویه نصب، کیفیت پانل، سرعت باد منطقه، تلفات سیستم و شکل طراحی متفاوت است. ضمنا نرخ قیمت خرید برق خورشیدی در نیروگاه های کوچک نسبت به ابعاد برگتر بیشتر است.

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگی در مشهد

هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگی در مشهدهزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی خانگی در مشهد به ازای تولید یک کیلووات تا حدودی ناچیز است. این هزینه در طول 3 الی 4 سال با تولید مازاد برق و فروش آن به وزارت نیرو جبران می گردد. احداث نیروگاه خورشیدی مشهد یکی از بهترین و زود بازده ترین راههای سرمایه گذاری و حفظ محیط زیست است. برای تولید هر کیلووات ساعت از نیروگاه خورشیدی نیاز به 10 الی 12  متر مربع زمین می باشد و برای تهیه تجهیزات متوسط در ساخت این نیروگاه ها نیاز به سرمایه کافی برای هر کیلووات ساعت برق تولیدی است. با توجه به گران شدن مواد اولیه مصرفی در اثر نوسانات ارز، قیمت نیروگاه خورشیدی بسیار افزایش یافته است.

میزان برق تولیدی نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی

میزان برق تولیدی نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتیمیزان برق تولیدی نیروگاه خورشیدی به میزان نور تابیده شده و ابعاد پنل خورشیدی و راندمان آن بستگی دارد. میزان برق تولید شده توسط یک پنل خورشیدی ارتباط مستقیم با تعداد سلول های قرار گرفته در کنار هم دارد ولی در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی جدید این امکان فراهم شده است که با ثابت نگه داشتن ابعاد، و افزیش راندمان پنل های خورشیدی میزان برق تولید شده در واحد سطح را زیادتر نموده اند.

شرکت ساخت و اجرای بهترین نیروگاه خورشیدی در کشور

شرکت ساخت و اجرای بهترین نیروگاه خورشیدی در کشوردر حال حاضر شرکت های داخلی به عنوان نماینده رسمی شرکت های اروپایی در زمینه ساخت و اجرای بهترین نیروگاه خورشیدی در کشور فعالیت می کنند. از خدمات این شرکت ها داخلی مشاوره در زمینه احداث نیروگاه های خورشیدی با شرکت های صاحب تکنولوژی می باشد. به دلیل افزایش قیمت ارز در کشور هزینه نیروگاه خورشیدی از نظر ساخت چندبرابر شده است. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات جهت تامین برق در مشهد

احداث نیروگاه خورشیدی 30 کیلووات در مشهد یکی از روش های تولید برق با پنل خورشیدی بود. احداث این نیروگاه با هدف تامین برق در مشهد بود. اقدام برای این کار با برنا

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی