گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / احداث نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات با مقیاس کوچک صنعتی و خانگی در کرمان

احداث نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات با مقیاس کوچک صنعتی و خانگی در کرمان

قبل از آنکه بخواهیم درباره ی نیروگاه های خورشیدی صحبت کنیم باید درباره خورشید و انرژی آن اطلاعاتی داشته باشید. انرژی خورشیدی به گرما و نور منتشر شده توسط خورشید گفته می شود که مقدار خیلی زیادی می باشد. انرژی خورشید منحصر به فرد ترین انرژی می باشد که تمام نشدنی است و همیشه می توان از آن استفاده های زیادی کرد. به همین دلیل کشور های پیشرفته برای تولید برق، نیروگاه هایی را احداث می کنند که از انرژی خورشیدی استفاده نمایند. احداث نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات در کرمان یکی از بزرگترین مکان های احداث شده در خاور میانه می باشد که به مقدار قابل توجهی برق تولید می کنند.احداث نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات با مقیاس کوچک صنعتی و خانگی در کرمان

نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی

نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگیاز انرژی خورشید می توان برای تولید آب گرم و آب شیرین استفاده کرد. اهمیت این موضوع زمانی معلوم می شود که در جهان مناطق بسیار زیادی وجود دارد که سوخت رسانی به آنها بسیار سخت و غیر ممکن می باشد.

برای اطلاع از نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی می توانید به شرکت های تولیدی آنها و یا از افرادی که تخصص لازم را درباره ی آنها دارند مراجعه و کمک بگیرید.

شرکت های سازنده پنل خورشیدی در ایران

شرکت های سازنده پنل خورشیدی در ایرانشرکت ها و کارخانه های زیادی در ایران وجود دارد که انواع مختلف پنل های خورشیدی را تولید می کنند. یکی از معایبی که احداث نیروگاه های خورشیدی دارند این است که احداث آنها هزینه های زیادی دارد.

برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی، احتیاج به وسایل مختلفی می باشد که از شرکت های سازنده ی آنها تهیه می شوند. تولید کننده پنل های خورشیدی آنها را در طرح ها و مدل های متفاوت تولید می کنند.

درآمد نیروگاه خورشیدی 20 تا 100 کیلووات

درآمد نیروگاه خورشیدی 20 تا 100 کیلوواتبعد از آنکه هزینه ی زیادی برای احداث نیروگاه خورشیدی صرف شود، بعداز راه اندازی و تولید انرژی های حاصل از آنها، درآمد های خوبی این نیروگاه ها دارند.

درآمد نیروگاه خورشیدی ۲۰ تا ۱۰۰ کیلووات به اندازه ای می باشد که تمام هزینه های ساخت آنها را جبران می کنند که سود آوری زیادی نیز دارند.

مرکز تخصصی احداث نیروگاه خورشیدی در کرمان

مرکز تخصصی احداث نیروگاه خورشیدی در کرمانهمه ی مکان های شهر ها مناسب احداث نیروگاه ها نیستند و فقط مکان های خاصی برای آنها وجود دارد. مرکز تخصصی احداث نیروگاه خورشیدی در کرمان، جایی می باشد که در همه ی فصول سال بیشترین مقدار انرژی به آنها بتابد تا نیروی لازمه تامین شود.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی نیروگاه 20 کیلوواتی

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی نیروگاه 20 کیلوواتیبرای راه اندازی نیروگاه ۲۰ کیلوواتی تجهیزات زیادی را لازم است که پنل های خورشیدی اصلی ترین و مهم ترین انواع آنها می باشند که در اندازه ها و کیفیت های مختلف وجود دارند.

هزینه نیروگاه خورشیدی همانطور که گفته شد یکی از معایب و مشکلات آنا می باشند زیرا دارای هزینه های زیادی برای احداث آنها است.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

احداث نیروگاه خورشیدی 1 مگاوات با استاندارد های جهانی در مشهد

استفاده از انرژی رایگان و بی پایان خورشید و تولید آن به برق علاوه بر اینکه نیاز مصرف کنندگان زیادی را تامین کرده، با درآمد زیادی که دارد؛ به اقتصاد کشور کمکزیاد

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی