گروه مهندسی سوراسل
خانه / پروژکتور خورشیدی / تولید انواع پروژکتور خورشیدی تهران با کمترین قیمت

تولید انواع پروژکتور خورشیدی تهران با کمترین قیمت

قیمت پروژکتور خورشیدی تهران در راستای استفاده از پنل ها و صفحات در سایز های مختلف، متفاوت است. تولید انواع پروژکتور خورشیدی در برند های متنوع انجام می پذیرد که با کمترین قیمت در بازار به مشتریان معرفی می شود. پروژکتور خورشیدی در راستای صرفه جویی در هزینه مصرفی برق مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید انواع پروژکتور خورشیدی تهران با کمترین قیمت

ولتاژ و رنگ های متفاوت پروژکتور خورشیدی

ولتاژ و رنگ های متفاوت پروژکتور خورشیدی ولتاژ و رنگ های متفاوت انواع پروژکتور خورشیدی در راستای تنوع پنل ها و لامپ های مصرفی  است که در تولید این محصول استفاده می شود. به عبارت ساده تر می توان گفت ولتاژ و رنگ پروژکتور ارتباط مستقیمی با لامپ های مصرفی این محصولات دارد. 

در راستای استفاده از لامپ‌ های با نور های مختلف این محصولات می توانند در رنگ های آفتابی و مهتابی مورد استفاده قرار بگیرد.

پروژکتور های خورشیدی برای تامین حداکثر روشنایی می توانند در ولتاژ های با توان مصرفی بالا مورد استفاده قرار بگیرند. پروژکتور های خورشیدی در نمونه های مختلف به صورت کلی در نمونه های ایستاده و دیواری طراحی می شوند. از نمونه های پایه استاده این محصولات برای روشن کردن خیابان، پارک و فضا های باز سازمان‌ ها و وزارت خانه‌ ها استفاده می ‌شود. 

 از نمونه های دیواری این محصول معمولاً برای فضای باز مسکونی و انواع مغازه ها و آتلیه های عکاسی استفاده می شود. پروژکتور های خورشیدی به کمک  رنگ اپوکسی یا رنگ های گالوانیزه پوشش داده می‌ شوند و در راستای این موضوع مقاومت این محصولات در برابر رطوبت و نور خورشید بسیار زیاد است.

پخش کننده پروژکتور خورشیدی در تهران

پخش کننده پروژکتور خورشیدی در تهران پخش کننده پروژکتور خورشیدی در تهران این محصول را در توان های مصرفی متفاوت به مشتریان معرفی می کند. به طور کلی می توان گفت پروژکتور های خورشیدی  موجود در بازار به صورت ۵۰ وات و به صورت ۷۰ وات طراحی می‌ شوند که از نمونه‌ های ۵۰ وات این وسایل برای روشن کردن مساحتی به ازای ۱۸۰۰ متر مربع استفاده می‌ شود و از نمونه‌ های پروژکتور ۷۰ وات، به ازای روشن کردن مساحت ۲۵۰۰ متر مربع استفاده می شود.

پروژکتور های ال ای دی یکی از پر فروش ترین نمونه پروژکتور های تولید شده در برند های مختلف است که معمولاً در ابعاد و اشکال مختلف  موجود می باشند. در طراحی و ساخت این پروژکتور ها از لامپ های ال ای دی برای نور پردازی استفاده می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی ‌های این نوع پروژکتور ها قیمت مناسب آنها است. پروژکتور های ال ای دی با قیمت مناسب تری نسبت به دیگر پروژکتور ها به فروش می رسند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید پروژکتور خورشیدی اصفهان

پروژکتور خورشیدی وسیله ای است که برای نورپردازی در یک مکان از آن استفاده می شود. تفاوت این محصول با سایر وسایل روشنایی دیگر این است که منبع انرژی آن خورشید است

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید