گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / خرید و فروش نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی
نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

خرید و فروش نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

باگسترش فناوری های نوین ودیجیتال و تاکیدبرصرفه جویی درمصرف انرژی، امکان خریدوفروش نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی را،به راحتی و با قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

آیا نیروگاه خورشیدی از نظر اقتصادی سودمند است؟

هزینه ی سرمایه گذاری برای نیروگاه های خورشیدی، حدود یک و نیم میلیون دلار بر وات، برای نیروگاه های یک مگا واتی خواهد بود. هزینه ی پنل و اینورتر 45 درصد هزینه ی کل، و هزینه ی بقیه ی تجهیزات نیز 15 درصد هزینه است. 40 درصد بقیه ی هزینه مربوط به مواردی غیر از تجهیزات می باشد.
عمر نیروگاه های خورشیدی زیاد و حدود 25 سال است و پس از 25 سال نیز کارایی آن حدود 15 درصد افت کرده . نزدیک به 85 درصد می باشد. بنابراین خرید این کالا می تواند سود زیادی را عاید خریدار کند.در واقع با یک بار هزینه کردن، درآمد شما برای یک عمر تضمین شده خواهد بود.

نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

انواع نیروگاه های خورشیدی

1. متصل به شبکه ی برق سراسری: که سطح ولتاژ و فرکانس انرژی الکتریکی حاصل از سیستم خورشیدی را تغییر داده و با ولتاژ و فرکانس شبکه ی سراسری تطبیق می دهد و به شبکه ی سراسری تزریق می شود.
2. منفصل از شبکه ی برق سراسری: انرژی الکتریکی تولیدی را در باتری ها ذخیره کرده و در مواقع لزوم از آن استفاده می شود.
کاربردهای نیروگاه خورشیدی منفصل از شبکه
این سیستم از جمله سیستم های پرکاربرد و پرمتقاضی برای تامین انرژی الکتریکی:

  • ایستگاه های مخابراتی و تلویزیونی
  • چادر های عشایری
  • خانه های روستایی صعب العبور
  • خانه های مسکونی

می باشد. طول عمر نسبتا بالا، عدم نیاز به سوخت و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم، از جمله مزایای استفاده از این نوع سیستم ها می باشد و در سطح دنیا نیز به همین دلایلی که گفته شد، با اقبال زیادی رو به رو شده است.

نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی

خرید و فروش نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی به چه صورت است ؟

راه های بسیاری برای آگاهی از قیمت نیروگاه های خورشیدی مگاواتی وجود دارد اما گاهی اوقات اطلاعات داده شده به مشتری از روی غرض و بسیار متفاوت با قیمت واقعی کالا می باشد. این تفاوت گاهی به قدری زیادی می شود که فردی که قصد سرمایه گذاری داشته، دچار تردید می شود.
شرکت ما اقدام به جمع آوری و منتشر کردن قیمت های روز خرید و فروش نیروگاه های خورشیدی با توان های متنوع کرده است. بنابراین به جای مراجعه به بازار، با کمی جست و جو و سپس تماس با ما، از قیمت تمامی محصولات مد نظر خود اطلاع پیدا خواهید کرد.
آخرین قیمت فروش نیروگاه های یک مگاواتی نیز در این لیست وجود دارد

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

احداث نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات با مقیاس کوچک صنعتی و خانگی در کرمان

قبل از آنکه بخواهیم درباره ی نیروگاه های خورشیدی صحبت کنیم باید درباره خورشید و انرژی آن اطلاعاتی داشته باشید. انرژی خورشیدی به گرما و نور منتشر شده توسط خورشید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی