گروه مهندسی سوراسل
خانه / پروژکتور خورشیدی / صادرکننده پروژکتور خورشیدی در تهران

صادرکننده پروژکتور خورشیدی در تهران

پروژکتور خورشیدی یکی از مهمترین منابع تولید انرژی نورانی می باشد و این روزها برای صرفه جویی در انرژی الکتریکی از این محصول استفاده های فراوانی می شود؛ در کشورمان کارخانجات معتبری وجود دارند که با استفاده از استانداردهای روز جهانی اقدام به تولید آن نموده اند و پروژکتور خورشیدی تهران یکی از نمونه های معروف این محصولات است که فروش آن به سایر کشورها، ایران را تبدیل به یکی از صادرکنندگان برتر این محصول در جهان نموده است.

صادرکننده پروژکتور خورشیدی در تهران

عمر پروژکتور خورشیدی چقدر است؟

عمر پروژکتور خورشیدی چقدر است؟پروژکتورهای خورشیدی دارای پنل بزرگی هستند که در روزها آفتابی به بهترین شکل ممکن انرژی نورانی خورشید را در خود ذخیره کرده و می توان از آن برای ساعتهای طولانی استفاده کرد و روشنایی مورد نیاز محیط را تامین نمود.
و اما یکی از مهمترین سوالاتی که برای خریداران این محصول در هنگام سفارش آن به وجود می آید این است که عمر پروژکتور خورشیدی چقدر است؟
در پاسخ باید بگوییم لامپها و صفحه این محصول از عمر طولانی برخوردار هستند و رطوبت و گرد و خاک نمی توانند به ساختار آن آسیبی وارد نمایند، باطری تعبیه شده در آن نیز برای استفاده چند سال کافی ست و اگر پس از گذشت این مدت کارایی خود را از دست داد به راحتی تعویض می شود.
بنابراین می توانید بدون هیچگونه نگرانی این محصول را تهیه کرده و از آن برای سالهای طولانی استفاده کرده و با استفاده از انرژی نورانی و طبیعی خورشید محیط پیرامون خود را روشن نمایید.

فروشنده انواع پروژکتور خورشیدی

فروشنده انواع پروژکتور خورشیدی  پروژکتور خورشیدی از قدرت نوردهی بسیار زیادی برخوردار است و به راحتی می تواند فضاهای بزرگ را روشن کرده و نورانی نماید؛ استفاده از آنها هیچ گونه هزینه ای در جهت استفاده از برق و سایر منابع الکتریکی به همراه ندارد و بسیاری از خریداران که به فروشنده انواع پروژکتور خورشیدی مراجعه می نماید این محصول را برای صرفه جویی در مصرف انرژی برق خریداری نموده و از تمامی مواهب موجود در آن بهره می برند.
یکی از نکته های جالب توجهی که در مورد این پروژکتورها وجود دارد این است که در طول روز انرژی خورشیدی را در خود ذخیره کرده و با غروب خورشید روشن شده و روشنایی محیط را به خوبی تامین می نمایند و سپس با روشن شدن هوا و تابش مجدد نور آفتاب خاموش می شوند.
این محصول از قدرت نوردهی بسیار زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل بهترین انتخاب برای روشن کردن فضاهای بزرگ مانند مراکز تجاری، کارگاه ها و پارکینگ ها می باشد و باعث صرفه جویی فراوانی در منابع انرژی می گردد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش پروژکتور خورشیدی اصفهان

مراکز فروش پروژکتور خورشیدی اصفهان عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین محصولات با مناسب ترین قیمت می باشند. این محصولات همانطور که از اسمشان مشخص است به واسطه نور

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید