گروه مهندسی سوراسل
خانه / پنل خورشیدی 12 ولت / قیمت پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپر-تولیدی انواع پنل های خورشیدی مرغوب

قیمت پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپر-تولیدی انواع پنل های خورشیدی مرغوب

امروزه با توجه به کاهش ذخایر انرژی الکتریکی و تولید برق تهیه برق مورد نیاز در صنایع و منازل به یکی از دغدغه های مهم بشر تبدیل شده است.

با توجه به این که کشور ما در منطقه گرم و خشک قرار گرفته و بیشتر روزهای سال هوا آفتابی می باشد می توانیم برای تولید انرژی الکتریکی به سراغ انرژی های تجدید پذیر و نو مثل انرژی خورشید برویم و با استفاده از صفحه های خورشیدی انرژی الکتریکی مورد نیاز برای روشنایی و سیستم های امنیتی و آنتن ها و دوربین های مدار بسته و بسیاری از مصارف صنعتی و غیر صنعتی را تامین کنیم و همچنین می توان با خرید پنل خورشیدی خانگی نیز هزینه های خود را در دراز مدت به طور چشم گیری کاهش دهیم.

صفحه ی خورشیدی از مونتاژ سلول های خورشیدی به وجود می آید. از آن جا که یک صفحه ی خورشیدی مقدار محدودی انرژی تولید می کند، به همین دلیل تاسیسات سامل چند صفحه ی خورشیدی هستند. صفحه های خورشیدی انرژی نورانی خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل مب کنند. که با احداث نیروگاه خورشیدی 50 کیلو وات جدید صفحات خورشیدی از ترکیبات نیمه هادی ساخته می شوند که وظیفه ی آن ها تبدیل انرژی نورانی خورشید به انرژی الکتریکی می باشد.

سیستم پنل خورشیدی به این صورت است که می تواند انرژی خورشیدی را دریافت و آن را به الکتریسته تبدیل کند که برای مصرف های تجاری و مسکونی قابل استفاده می باشد.

پنل های خورشیدی در ظرفیت های مختلف تولید می شوند مانند پنل خورشیدی 12 ولت ، 100 ولت ، 500 ولت و 5000 ولت و … که می توانیم متناسب با نیاز خود هر کدام را خریداری کنیم.

قیمت پنل های خورشیدی براساس ابعاد و ظرفیت انرژی با هم متفاوت است. و در مورد پنل های خورشیدی با ابعاد و ظرفیت انرژی یکسان شدت جریان تعیین کننده قیمت می باشد زیرا قیمت پنل خورشیدی 12 ولت تولید انرژی خورشیدی بیشتری دارد برای مثال قیمت پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپر بیشتر از نوع 1.5 آمپر آن آست.

قیمت پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپر-تولیدی انواع پنل های خورشیدی مرغوب

قیمت انواع پنل خورشیدی 12 ولت

قیمت انواع پنل خورشیدی 12 ولتپنل های خورشدی 5 وات با نازلترین قیمت براساس ابعاد و ظرفیت تولید انرژی و شدت جریان و جنس صفحات متغیر است که برای آگاهی از قیمت روز صفحات خورشیدی و خرید آن ها می توانید به نمایندگی های معتبر خرید و فروش پنل سولار و سایت های اینترنتی خرید و فروش تجهیزات صفحات خورشیدی مراجعه کنید و پس از تعیین قیمت اقدام به خریداری محصول مورد نظر خود بکنید.

فروش ویژه پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپر

فروش ویژه پنل خورشیدی 12 ولت 2 آمپرعرضه کنندگان باتری های خورشیدی به صورت عمده در سراسر ایران اقدام به فروش باتری های تولید ایران و کشورهای خارجی می کنند و برای فروش محصولات خود شرایط ویژه ای را در نظر می گیرند تا بتوانند مشتریان زیادی را جذب کنند.

خرید انواع پنل خورشیدی خانگی

خرید انواع پنل خورشیدی خانگیبرای مناطقی که امکان برق رسانی وجود ندارد یا هزینه ی برق رسانی به این مناطق زیاد است می توانیم از پنل های خورشیدی و سولار استفاده کنیم.

با استفاده از پنل های سولار می توانیم در کوتاه مدت هزینه صرف شده برای نصب پنل را برگردانیم و پس از آن استفاده از این سیستم کاملا رایگان است و در برخی از کشورها مردم با فروش برق مازاد تولیدی خود توسط پنل های خورشیدی خانگی به مرکز توزیع برق می توانند برای خود منبع درآمد نیز بسازند.

برای خرید پنل های خورشیدی خانگی و باطری خورشیدی منزل با قیمت ارزان قبل از خرید حتما باید میزان مورد نیاز انرژی الکتریکی خود را محاسبه کنید و سپس اقدام به خریداری پنل مورد نیاز خود بکنید.

نمایندگی پنل خورشیدی در تهران

نمایندگی پنل خورشیدی در تهرانباتری لیتیومی یونی جز باتری های قابل شارژ است که در زمان تخلیه باتری یون های لیتیم از الکترود منفی به سمت الکترود مثبت و در هنگام شارژ شدن به صورت وارونه حرکت می کنند.

باتری های لیتیومی بالاترین چگالی انرژی را تولید می کنند که تقریبا دو برابر انرژی قابل دسترس از باتری های نیکل کادمیم می باشد. از این باتری ها معمولا برای تامین نیروی لازم برای دستگاه های قابل حمل استفاده می شود.

شارژر باتری لیتیومی از مدارهای محافظ هوشمند ساخته شده تا پس از شارژ شدن باتری ها جریان شارژ قطع شود تا طول عمر باتری کاهش نیابد.

فروش پکیج خورشیدی خانگی و باتری لیتیوم یون در انواع ایرانی و خارجی و در ظرفیت ها و ابعاد مختلف در نمایندگی ها و سایت های اینترنتی انجام می شود.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پنل خورشیدی 12 ولت کوچک | توزیع کننده برتر انواع پنل خورشیدی به سراسر کشور

پنل خورشیدی یک وسیله  کاربردی مناسب برای مصارف صنعتی و یا خانگی در تهیه انرژی برق مورد نیاز کشور می باشد. پنل ها یا صفحات خورشیدی در انواع و اقسام مدل ها و اندازه های مختلف و متناسب با نیاز افراد تولید می شود. کاربرد پنل خورشیدیگرفتن انرژی مورد نیاز از خورشیدتبدیل آن به برقذخیره آن در باتری و استفاده از آن در شب و نبود خورشیدمزایای استفاده از پنل خورشیدی خانگیمزایای پنل خورشیدی خانگی نسبت به نوع صنعتی آن بیشتر است که عبارتند از: هزینه کم برای تأسیسنیاز به مساحت کمصرفه جویی در مصرفمیزان ساخت بیشتر و ...قیمت پنل خورشیدی 12 ولت کوچک به طور متناوب به علت نوسانات ارزی در حال تغییر است. بنابراین بهترین کار رجوع به مراکز معتبر و ارتباط گیری با فروشگاه های اینترنتی می باشد.  معایب پنل خورشیدیکار نکردن در شب: اگر چه باتری هایی برای این مشکل تعبیه شده اند اما استهلاک باتری ها و قیمت زیادشان باعث رغبت کم تر مردم به این پنل های خورشیدی می گردد.عدم زیبایی و جذابیت: که البته تا حد ممکن سعی شده با طراحی های مطلوب از این انتقاد کاسته شود.به تنهایی قابلیت نصب نداردعدم قابلیت نصب بر روی سقف برخی منازلاثرات نا مناسب بر روی محیط زیستعدم کیفیت در برخی مواردقیمت بالا

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید